مُدیــریو

از صفر تا یک وبمستر پولساز

دوره جامع طراحی و مدیریت سایت

7 راهکارجدید بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

هر ساله تکنیک های موثر بازاریابی اینترنتی دچار دستخوش می شوند. در این میان مسئولیت اصلی متوجه مدیر کسب و کار خواهد بود.ما باید با تجزیه و تحلیل متد های جدید به دنبال انتخاب مناسب ترین و موثرترین روش برای بازاریابی اینترنتی خود باشیم.

چرا باید بازاریابی اینترنتی داشته باشیم؟

اگر می خواهید هر ساله با پیشرفت تکنولوژی شما هم پیشرفت کنید با ما تا آخر این مقاله همراه باشید تا فنون مدرن بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید.

1- محتوای خلاقانه و منحصر به فرد

این روزها محتوای خلاقانه و منحصر به فرد،برای انواع سایت ها می تواندبه شدت بازاریابی اینترنتی را تحت تاثیر قرار دهد.

 

بازاریابی اینترنتی

 

2- پخش زنده

از آن جایی که می توان روند کاری روزمره یک مجموعه را به صورت زنده و از نزدیک با مشتریان به اشتراک گذاشت، شانس مجموعه برای فروش محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهد به شدت افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، پخش زنده امکانی جدید است و به این زودی ها صحنه را ترک نمی کند. حال اگر تصمیم به استفاده از قابلیت پخش زنده در صفحه مجازی کسب و کار خود دارید، باید به نکاتی توجه ویژه داشته باشید.

  • در پخش زنده می توانید نحوه استفاده از محصولات مجموعه کاری خود را آموزش دهید. 
  • با این کار نه تنها محصول خود را معرفی می کنید، بلکه بعد ازآموزش مشتری برای خرید کالای مورد نظر اقدام می کند.
  • پخش زنده جلسات پرسش و پاسخ، روش دیگری است که نتایج خوبی را به دنبال دارد. با پاسخ دهی به سوال هایی که مخاطبان به صورت آنلاین مطرح می کنند، شما کسب و کار خود را مجموعه ای مسئولیت پذیر و قابل اعتماد نشان می دهید و بازاریابی اینترنتی خود را بهبود می بخشید.

 

بازاریابی اینترنتی

 

3- اشتراک گذاری رویدادهایتان

اشتراک گذاری رویداد هایی است که برند شما در آن حضور داشته و یا در جایگاه میزبان قرار دارد. بدین ترتیب می توانید کسب و کار خود و برند تان را مهم معرفی کنید و از این طریق تعامل مناسبی با مخاطبان پیدا کنید و بازاریابی اینترنتی قوی تری داشته باشید.

4- ویدئوی آموزشی

سعی کنید در قالب ویدئو های زنده نوعی مهارت جدید را به مخاطبان آموزش دهید. در هر حوزه که فعالیت دارید می توانید یک نکته مهم و کاربردی را مطرح کنید و از آن ویدئو تهیه کنید. نکته مهم این است که باید پیش از آغاز پخش زنده برای کسب و کار اینترنتی خود در فضای مجازی، به مخاطبان خود اطلاع دهید تا خود را برای این فرصت آماده کنند.در واقع بهتر است با برنامه ریزی قبلی وارد عمل شوید.

5- محتوای کوتاه مدت

محتوای کوتاه مدت چند سالی است که با اقبال زیادی مواجه شده است. این نوع محتوا که پس از یک دوره زمانی محدود از بین می روند در مورد روزمره یک کسب کار توضیح می دهد. این حالت در اینستاگرام تحت عنوان “استوری” شناخته می شود. بهتر است دربازاریابی اینترنتی براساس محتوا های کوتاه مدت بیشتر برای موارد فوری و یا گذرا استفاده شوند، مثلاٌ برای حراج و یا تولید یک محصول جدید از این روش استفاده می کنند.

6- بازاریابی اینترنتی نفوذ گرا

نکته دیگری که باید در بازایابی اینترنتی در نظر بگیرید، استفاده از سبک مارکتینگ نفوذگر است. بازاریابی نفوذگر به چه معناست؟ یعنی تبلیغات متنوعی با حضور افراد سرشناس. برای آن که تاثیر بیشتری بر مخاطب خود بگذارید، برای تبلیغات کسب و کار خود از این افراد کمک بگیرید. به این ترتیب فراد سرشناس می توانند موجی از مشتریان را با خود به سوی کسب و کار شما بیاورند.

7- تولید محتوای انحصاری

امروزه بازاریابی بر اساس محتوا در فضای اینترنت و محیط های مجازی از ارزش بالایی برخوردار است. اگر به این مسئله توجه کافی نداشته باشید، در بازاریابی اینترنتی جایگاهی ندارید. از طرفی با ورود برند های بیشتر به بازار رقابت، تولید محتوای بکر و با کیفیت اهمیت روز افزون می یابد. برای دست یابی به این هدف بهتر است از نیروهای محتوا نویس متخصص و حرفه ای کمک بگیرید.

 

Content production

 

شما برای بازاریابی اینترنتی خود چه کرده اید؟
تیم مدیریو با سابقه درخشان در زمینه طراحی، بازاریابی، مشاوره و تحلیل کسب و کار  درجاده ی موفقیت همراه شماست.

پیشنهاد برای شما
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه

آنچه در این مقاله می‌خوانید

کلمه مورد نظر خود را تایپ کرده و نتایج را بررسی کنید
Hidden

هنوز دوره ای خریداری نکردید. و میتوانید برای دریافت دوره های مدیریو اقدام کنید.
شما دانشجوی دوره بیزینس وب هستید. جهت همکاری با مدیریو و دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها میتوانید رزومه خود را تکمیل کنید
شما دانشجوی دوره بیزینس وب هستید.و رزومه شما به درستی تکمیل و منتشر شده است. هم اکنون میتوانید از اطلاعات تماس در قسمت آگهی های شغلی استفاده نمایید
اطلاعات اولیه رزومه را وارد نمایید و دکمه "ساخت رزومه را بزنید.
(این اطلاعات قابل ویرایش میباشد)
1
اطلاعات پایه
2
توضیحات شغلی
3
جزییات همکاری
Maximum file size: 256 مگابایت

راه های ارتباطی


سوابق شغلی

نمونه کارها و فعالیت ها
Maximum file size: 256 مگابایت


ذخیره اطلاعات

نکته: در صورت ذخیره تغیرات، وضعیت رزومه شما به حالت "در انتظار بازبینی" تغیر میکند و بعد از تایید پشتیبان منتشر خواهد شد.
Hidden