تولید محتوا در طراحی سایت

تولید محتوا در طراحی سایت

تولید محتوا در طراحی سایت: تولید محتوا در طراحی سایت اهمیت فراوانی دارد. هدف از تولید محتوا در سایت جذب مخاطب و جلب اعتماد آن است. زیرا سایت شما زمانی از اعتبار برخوردار شده و به درآمد میرسد که مخاطب با آن آشنا شده و از مفید بودن محتوای آن لذت ببرد.

تولید محتوا باعث:

  • افزایش برندسازی
  • افزایش بازدید سایت و جذب مخاطب
  • و در نهایت افزایش در آمد

در طراحی سایت میشود.

اما چگونه تمامی این ها بستگی به تولید محتوا در سایت دارد؟؟
سایت مدیریو با سابقه چندین ساله در بحث تولید محتوا و آموزش تولید محتوا، به خوبی به این سؤال پاسخ خواهد داد.

منظور از سئو در تولید محتوای طراحی سایت چیست؟

منظور از سئو بهینه سازی سایت برای رقابت در گوگل بین سایت های دیگر است. به عبارت دیگر، افزایش رتبه سایت در کلمات مختلف در جستجو های اینترنتی.
سئو سایت وابستگی بسیار زیادی به تولید محتوای سایت شما دارد. به همین خاطر است که در ابتدای مقاله گفتیم تولید محتوا در طراحی سایت اهمیت فراوانی دارد.

سئو تولید محتوا در طراحی سایتمشخصات تولید محتوا در طراحی سایت

تولید محتوا برای سایت دارای فاکتور های زیادی است و باید تمامی این فاکتور ها در تولید محتوا، پیاده شود تا سایت شما به رتبه های بالای گوگل دست پیدا کند.
از نظر تعداد، این فاکتور ها به حدود 30 عدد میرسد.
اغلب مدیران سایت ها بدون دانستن این فاکتور ها به تولید محتوا در طراحی سایت خود میپردازند و پس از گذشت زمان طولانی، از نگرفتن نتیجه گلایه میکنند.

شاید این را ندانید اما تولید محتوای سئو شده یکی از زیر شاخه های بازاریابی دیجیتال و طراحی سایت است که خود به تنهایی به عنوان یک حرفه در نظر گرفته میشود و افراد زیادی به صورت تخصصی در این حیطه مشغول به کار هستند.
از همین رو نمیتوان این موضوع را تنها در یک مقاله شرح داد و مطمئنا برای یادگیری این موضوع به زمان زیادی نیاز دارید.
در پایین تعدادی از این فاکتور ها را به صورت مختصر به شما معرفی میکنیم:

تعداد کلمات مقاله

در گذشته گوگل به تعداد کلمات یک مقاله اهمیت خاصی نمیداد اما امروزه با توجه به رقابت زیاد در زمینه تولید محتوا و سئو، حداقل کلمات ممکن برای یک مقاله را 500 کلمه معرفی کرده است. اگر شما به فکر تولید محتوای زیر 500 کلمه در سایت هستید، بدانید که تولید نکردن این محتوا از تولید آن منطقی تر است. زیرا محتواهای کوچک که اغلب نمیتوانند دارای مطلب مفیدی باشند، به رتبه شما در گوگل و اعتبار کل سایتتات ضربه وارد میکنند.

کلمه کلیدی

مقاله شما باید دارای یک یا چند کلمه کلیدی جهت سرچ هدفمند در گوگل باشد. انتخاب کلمه کلیدی نیاز به دانش خاصی دارد. انتخاب کلمه کلیدی پر رقابت یکی از بزرگترین اشتباهات وبمستران و مدیران سایت است. پیشنهاد میشود به جای اینجور کلمات از کلمات “لانگ تیل” (long tail) به معنای بلند و دراز استفاده کنید.

تکرار کلمه کلیدی

شما باید نسبت به تعداد کل کلمات مقاله خود، کلمه کلیدی خود را در متن تکرار کنید. در گذشته درصد استاندارد تکرار کلمه کلیدی 1 درصد به کل متن بود و امروزه تا 3 درصد نیز افزایش پیدا کرده است

مدیا در محتوا

وجود مدیا (فیلم و صوت) در محتوا باعث افزایش رتبه مقاله در گوگل میشود اما انتخاب محتوای صوتی یا ویدیویی دارای قوائدی است تا بتواند باعث افزایش رتبه سایت شما شود. نباید در این موضوع بدون داشتن علم ورود کرد و انتخاب مدیا جهت تولید محتوا در طراحی سایت، باید نسبت به خود مقاله تعیین شود.

مدیا تولید محتوا در طراحی سایتعکس های باکیفیت

یکی دیگر از فاکتور های مهم جهت تولید محتوا در طراحی سایت، وجود عکس های با کیفیت است. عکس های شما نباید از سمت گوگل تکراری شناخته شوند، عکس ها باید دارای کیفیت بالا و حجم پایین، همینطور سایز یکسانی باشند. شما باید برای افزایش رتبه مقاله‌تان در گوگل بر روی عکس های خود کپی رایت بگذارید.

کلام آخر:

اگر زمان کافی برای یادگیری تولید محتوا در طراحی سایت را ندارید پیشنهاد میکنیم تولید محتوا سایت خود را به شرکت های طراحی سایت و تولید محتوا بسپارید.
سایت مدیریو در این زمینه میتواند کمک شایانی به شما بکند. شما میتوانید با مشاهده پکیج های اقتصادی تولید محتوای سایت مدیریو، تصمیم خود را برای سفارش تولید محتوا علنی کنید.

پیشنهاد برای شما
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه