۳۶۵,۰۰۰ تومان رایگان !

365 خلاصه کتاب صوتی موفقیت

چه چیزهایی در این مجموعه کتاب صوتی یاد میگیرم؟

  • آشنایی با مهارت‌های اقتصادی
  • یادگیری مهارت‌های بازاریابی و مدیریت
  • ارتقاء مهارت‌های توسعه فردی
  • یادگیری مهارت‌ مذاکره
  • کسب تجربه از بیوگرافی افراد بزرگ
  • آشنایی با راه‌های تغییر سبک زندگی

نمونه صوتی کتاب ها رو گوش کن

سالی چندتا کتاب میشه خوند؟

تحقیقات نشان داده‌اند که اگر شما به مدت یک سال، هر روز 30 دقیقه با یک سرعت معمولی مطالعه کنید؛ در پایان سال، از 33 عدد کتاب بیشتر نمی‌شود.

البته 33 هم خیلی عدد زیادی هست، چون اکثر ما در طول روز، وقت کتاب خواندن نداریم.

پس بهتر است زودتر دست به کار شوید و حداقل این 33 کتاب را تهیه کنید. فقط موقع کارت کشیدن مراقب قلب‌ خود باشید، چون هر آن ممکن است با دیدن مقدار پولی که از حسابتان برداشت شده است، ایست قلبی کنید.

یعنی هیچ راهی نیست که ما بیشتر کتاب بخونیم و کمتر پول بدیم؟

ما از همین لحظه و همین حالا تا 365 روز آینده کنار شما هستیم و می‌خواهیم روزانه 1 کتاب را به صورت خلاصه برای شما بخوانیم.

بله، درست شندید! 365 کتاب با موضوعات مختلفی که هر کسی با هر شغل و جایگاهی، باید آن‌ها را خوانده باشد.

تندخوانی کتاب

این کتاب‌ها درباره چه موضوعاتی هستند؟

ما سعی کرده‌ایم که تنوع موضوعات رو بالا ببریم و علاوه بر آن، دسته‌بندی‌هایی رو هم انتخاب کرده‌ایم که بسیار مهم و ضروری هستند.

توسعه فردی

مهارت‌‎های توسعه فردی، باعث رشد شما می‌شوند. پس به هیچ وجه آن‌ها را دست کم نگیرید. کتاب‌های زیادی در این زمینه هستند که می‎‌توانند به شما کمک کنند. ما بهترین‌هایشان را انتخاب کرده‌ایم و تا آخر امسال، تمام آن‌ها را در کنار هم یادخواهیم گرفت.

مدیریت مالی

دغدغه خیلی از مردم جهان، یادگیری مهارت‌های اقتصادی است. نکاتی که باعث افزایش درآمدمان می‌شوند و به ما جرأت سرمایه‌گذاری می‌دهند. شاید برایتان عجیب باشد، اما علم اقتصاد و یادگرفتن نکات اقتصادی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. مجموعه کتاب‌هایی که در طی این یکسال از ما دریافت می‌کنید، شامل کتاب‌هایی با موضوع مدیریت مالی هم هستند که به زبان ساده و به صورت خلاصه برای شما جمع آوری شده‌اند.

کسب و کار

کتاب‌های بیزنسی‌ای که می‌خواهیم باهم بخوانیم به شما کمک می‌کنند تا اصول کسب‌وکار، روش‌های مدیریت و رهبری یک سازمان، بازاریابی و فروش و ده‌ها موضوع دیگر را یاد بگیرید.

زندگی‌نامه بزرگان دنیا

بزرگترین هدیه‌ای که از کتاب‌ها به ما می‌دهند، همین موضوع «انتقال تجربه» است. حالا بهتر است که این تجربه‌ها صد در صد واقعی باشند و بهتر از آن هم، درس گرفتن از تجربه‌های شخصیت‌‌های بزرگ و موفق است. لیست بلند بالای کتاب‌های ما هم، بدون خلاصه‌ای از زندگی‌نامه بزرگان هم تکمیل نخواهد بود.

برقراری ارتباط و مذاکره

آخربین موضوعی که در این مجموعه به آن پرداخته‌ایم، هنر مذاکره و توانایی برقراری ارتباط بین افراد مختلف است. این موضوع برای اکثر آدم‌ها کار ساده‌‎ای نیست! اما باورکنید که غیر ممکن هم نیست و با یادگیری یک سری نکات و تکنیک‌‌ها، شما هم این مهارت کاربردی را به دست خواهید آورد.

حالا ما از شما یک سوال داریم!

به نظر خودتان، در پایان این 365 روز، شما همان آدم سابق خواهید بود؟!

تقلب:
معلومه هست که نه! اصلاً در کجا جهان کسی را دیده‌اید که بعد از خواندن یک کتاب، همان آدم قبلی باشد؟؟؟
چه برسد به سیصد و شصت و پنج کتاب!

برخی از سرفصل ها

۳۶۵,۰۰۰ تومان رایگان !

guest
Inline Feedbacks
نمایش همه
شمیمه
شمیمه

shoma behtarinid