کسب درآمد آنلاین

بهترین کسب درآمد آنلاین چیست؟

 شاید شما هم  به دنبال کسب درآمد آنلاین هستید. شاید تا به حال با عباراراتی مثل “کسب درآمد از اینترنت بدون هیچ گونه دانش و تخصص” یا “میلیونر شدن با روزی دوساعت کار در منزل” روبرو شده اید همگی چیزی بجز دروغ جهت فریب دادن شما نیست.

 آیا بهترین کسب درآمد آنلاین وجوددارد؟ در این مقاله می خواهیم به تمام جوانب این امر اشاره کنیم.

خوب راه های زیادی برای کسب درآمد آنلاین وجود دارد که در مقاله ی آیا شما هم به فکر کسب درآمد اینترنتی هستید؟ کاملاً به آنها اشاره کرده ایم. در این مقاله سعی شده به بهترین راه های کسب درآمد آنلاین اشاره کنیم.

قبل از هر چیز این را فراموش نکنید که شما با توجه به علایق و توانایی های خودتان بهترین راه را انتخاب کنید. البته حتماً باید دانش در زمینه ی فعالیت خود را داشته باشید و تلاش و سخت کوشی را سرلوحه ی خود قرار هید.

کسب درآمد آنلاین از سایت محتوا محور

شاید باور نکنید اما وب سایت های محتوا محور از پتانسیل های بالایی برای درآمد برخوردار هستند. بیشتر افراد فکر می کنند راه های درآمد وب سایت های محتوا محور فقط تبلیغات است در حالی که این طرز فکر اشتباه است.

سایت های محتوا محور از طریق روش های زیر می توانند درآمد آنلاین خود را زیاد کنند.

کسب درآمد آنلاین

انواع روش های درآمد آنلاین از سایت محتوا محور

1- تبلیغات محتوایی

در این نوع تبلیغات شما در یک زمینه مقاله ای را می نویسید مثلاً کسب و کار و سپس مقالات مرتبط با این موضوع راهم معرفی می کنید. با این تفاوت که این مقالات پیشنهادی مربوط به سایت های دیگر است.به ازای هر کلیک بر روی مقالات مبلغی به حساب شما واریز می شود.

 وب سایت هایی که محتوای قوی و با کیفیت ارائه می دهند بیشتر از این روش استفاده می کنند. زیرا این روش جنبه تبلیغاتی ندارد و کاربران تنها چیزی که برای شان  مهم است بر طرف کردن نیازشان است.

از جمله این سایت ها می توان به سایت کانگورو اشاره کرد.

2- عضویت خاص

 این کار بیشتر در وب سایت هایی که محتوای آموشی ارائه می دهند رایج است. این سایت ها با ارائه ی محتوای با کیفیت، اختصاصی و همچنین ارزشمند شانس درآمد زایی خود را بیشتر می کنند. این سایت ها با قرار دادن یک مقاله با ارزش، کاربران را جذب می کنند و  ادامه مقاله را با عضویت ویژه در سایت در دسترس قرار می دهند.

سایت متمم یکی از سایت هایی است که از این طریق کسب درآمد آنلاین می کند.

3- تبلیغات کلیکی برای کسب درآمد آنلاین

سایت هایی که از ترافیک بالای برخوردار هستند و همچنین محتوا محور هم می باشند پتانسیل خوبی برای تبلیغات کلیکی دارند. در این شیوه به ازای هر کلیک از هر آی پی درآمدی برای شما در نظر گرفته می شود.

تبلیغات کلیکی معمولا بنرهای تبلیغاتی هستند که در  سایدبار یا در پنل کناری صفحات سایت قرار گرفته اند.

کسب درآمد آنلاین4- رپورتاژ آگهی

این کار با هدف بهبود سئو سایت انجام می شود. رپورتاژ آگهی متنی مرتبط با موضوع سایت مورد نظر است. هدف رپورتاژ دریافت بک لینک های باکیفیت و معرفی خدمات هر کسب و کاری است.

چون رپورتاژ آگهی همیشگی است و هیچ گاه از سایت پذیرنده پاک نمی شود. برای ایجاد بک لینک های دائمی و با کیفیت بسیار موثر و مفید است. معمولاً قیمت های پیشنهادی برای رپورتاژ آگهی چیزی بین 400 هزار تومان تا 3 میلیون تومان است.

 5- محتوای حمایتی یا اسپانسری

شاید گفت یکی از بهترین روش های درآمدزایی وب سایت های محتوا محور است. یکی از مزیت های مهم محتواهای حمایتی یا اسپانسری نسبت به رپورتاژ آگهی همین کمتر احساس شدن جنبه ی تبلیغاتی آن است. بر خلاف رپورتاژ آگهی در محتوای حمایت شده هیچ لینک تبلیغاتی وجود ندارد.

 برای روشن شدن موضوع بگذارید یک مثال بزنم. فرض کنید شما مقاله ای در مورد خرید آنلاین و مزایای آن می نویسید بدون هیچ هدف تبلیغاتی! در پایان مقاله یک استارت آپ آنلاین برای خریدهای روزانه به کاربران معرفی می کنید.

کاربران احساس تبلیغ نسبت به این موضوع پیدا نمی کنند و برعکس حس بهتری نسبت به آن استارت آپ دارند. این تبلیغات اثر بخشی بیشتر و قوی تری دارند.

6- همکاری در فروش

بسیاری از افراد وقتی با این عبارت روبرو می شوند فکر می کنند باید حتماً چیزی برای فروش داشته باشند و بعد پورسانتی دریافت کنند. در صورتیکه این یک فرضیه اشتباه است. این روش اصلاً خبری از فروش کالای فیزیکی نیست.شما می توانید با تولید مقاله ای هم راستا با چیزی که قرار است تبلیغ شود تهیه کنید.

مثلاً نقد و بررسی گرفتن بلیط به صورت آنلاین که هدف از نوشتن و تولید این مقاله، بنری است که در بین محتوا برای اپلیکیشن تهیه بلیط آنلاین قرار می گیرد که به ازای عضویت کاربران و استفاده از این اپلیکیشن برای نویسنده پورسانتی در نظر گرفته می شود.

فقط باید دقت کنید در این شیوه از کلیدواژهای پربازدید و پرطرفدار استفاده کنید و ارتباط زیادی با کسب و کار و نیاز مخاطبان داشته باشد.کسب درآمد آنلاین

7- خبرنامه ایمیلی

سایت های محتوا محور معمولاً کاربران زیادی دارند و معمولاً اعضای زیادی هم در خبرنامه ی ایمیلی خود جا داده اند. در این شیوه تبلیغات با استفاده از ایمیل های ارسالی به اعضا صورت می گیرد.

شیوه های مختلفی برای ارسال وجود دارد گاهی استفاده از یک بنر در محتوای ایمیلی و گاهی هم به صورت یک ایمیل تبلیغاتی به کل اعضای سایت انجام شود.

این نوع تبلیغات  هزینه های زیادیدارد و یکی از روش های کسب درآمد خوب برای سایت های محتوایی به حساب می آید.

باید به این نکته توجه کنید که در  ایمیل های تبلیغاتی زیاده روی نکنید زیرا باعث کاهش اعضای سایت تان خواهد شد.

8- تبلیغات در صفحات خاص

یکی دیگر از روش های کسب درآمد آنلاین روش تبلیغات در صفحات خاص است. معمولاً در صفحات پربازدید از سایت این تبلیغات قرار می گیرد. باید آن صفحه رتبه ی خوبی در گوگل و ترافیک و جذب افراد داشته باشد. مقالات مربوط به آن در همان صفحه هم وجود داشته باشد.

این نوع تبلیغات برای تبلیغ دهنده بسیار ارزشمند بوده و همچنین هزینه بالایی دارد. سایت “چطور” یکی از سایت هایی است که این نوع تبلیغات در آن زیاد پیدا می شود.

پیشنهاد ما

پیشنهاد می کنم با توجه به موضوع و زمینه ی کسب و کار خود از مدل های مختلف درآمد زایی که عنوان کردم استفاده کنید. سعی کنید تا جایی که برایتان امکان دارد برای کسب درآمد بیشتر از تمام روش ها به صورت اصولی استفاده کنید و هیچ وقت زیاده روی نکنید. همیشه کاربران خود را در اولویت بگذارید.

اگر شما هم فکر می کنید راه های بیشتر برای کسب درآمد آنلاین در این زمینه هست تجربیات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

پیشنهاد برای شما
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه