افزونه وردپرس فارسی امنیتی Wordfence

افزونه امنیتی وردپرس Wordfence  افزونه ای کاربردیست که به شما این امکان را میدهد که با نصب و فعال سازی از سایت خود محافظت کنید و  امنیت کامل وبسایتتون را تامین کنید که  هیچ کس توانایی دسترسی به سایت شما را نداشته باشد و سایت در برابر تهدیدات خارجی ایمن شود.

همچنین تنها افزونه ای که کامل است و تمامی موارد امنیتی را در خود جای داده Wordfence است.

فایروال افزونه وردفنس در واقع با قوانین سخت گیرانه باعث شناسایی و مسدود سازی اکثر ای پی و پروکسی های ناشناس و نفوز کننده خواهد شد، این افزونه حرفه‌ای برای اکثر هکر ها مشکل ساز شده و توانایی روبه رو شدن با این پلاگین رو ندارند. به ویژه لیست سیاه افزونه وردفنس تمامی ای پی های نفوز کننده و مخرب رو در لحظه مسدود می‌کنند و اجازه ورود هکر به سایت شما داده نخواهد شد.

جالب است بدانید که نسخه رایگان افزونه وردفنس در مخزن وردپرس دارای نصب بالای 3.000.000 میلیون بار می باشد و امتیاز بالای 4.8 می باشد!

کسب این امتیاز بالا برای یک افزونه رایگان در مخزن وردپرس که دارای امکانات کمتری نسبت به نسخه پرمیوم خودش هست بسیار بالاست چرا که نسخه رایگان امکانات کمتری از نسخه پرمیوم داره حالا فکر کنید اگر نسخه پرمیوم این افزونه رو داشته باشید چه امکانات فوق العاده ای رو در اختیار شما قرار میده ؟

وردفنس شامل بخش های فایروال (دیواره آتشین محافظ)، اسکن (پیدا سازی فایل های مخرب و آلوده)، مسدودیت (مسدود سازی کاربران مخرب و مهاجمان هکر) ابزار ها (احراز هویت دو عاملی و پیامکی مدیران)، ترافیک آنلاین (آنالیز کامل رفتار کاربران و ترافیک سایت شما) و همه تنظیمات می باشد. افزونه Wordfence مجموعه ای از ویژگی های اضافی است که جامع ترین راه حل امنیتی برای وردپرس است را در دسترس شما قرار می دهد.

* بخش فایروال افزونه Wordfence :

فایروال وب وردفنس ترافیک مخرب وبسایت شما را شناسایی و مسدود می کند و توسط یک تیم بزرگ که 100% در امنیت وردپرس متمرکز شده است ساخته شده است.

قوانین فایروال در زمان واقعی و به روز رسانی امضای نرم افزارهای مخرب وردفنس از طریق Feed Threat Defense یک امنیت کامل را برای شما به ارمغان می آورد.

در بخش در لیست سیاه فایروال افزونه وردفنس بلافاصله، تمام درخواستهای IP های مخرب را مسدود می کند، در حالی که کاهش بار سایت شما را محافظت می کند.

سایت شما را در نقطه پایانی محافظت می کند و امکان ادغام عمیق با WordPress را فراهم می کند. بر خلاف جایگزین های ابر رمزگذاری ناپذیری را نمی شکند، می تواند دور از دسترس نباشد و نمی تواند اطلاعات را نشت دهد.

بخش فایروال وردفنس از حملات مخرب به وبسایت شما با محدود کردن تلاش های ورود، اجرای کلمات عبور قوی و سایر اقدامات امنیتی ورود به سیستم جلوگیری می کند و یک امنیت کامل را برای وبسایت شما به ارمغان می آورد.

* بخش اسکنر امنیتی افزونه وردفنس:

بخش اسکنر وردفنس فایلهای اصلی، تم ها و پلاگین ها را برای نرم افزارهای مخرب، URL های بد، backdoors یا به اصطلاح درهای پشتی، هرزنامه های تبلیغاتی، تغییر مسیرهای مخرب و تزریق کدهای مخرب بررسی می کند و شما میتوانید به راحتی آنها را حذف کنید.

وردفنس فایل های اصلی، تم ها و پلاگین های شما را با آنچه که در مخزن WordPress.org است مقایسه می کند، یکپارچگی آنها را مقایسه می کند و گزارش هرگونه تغییری را به شما می دهد و شما میتوانید یک آنلایز کامل از تغییرات در سایت خود را داشته باشید.

با کمک قابلیت اسکن شما می توانید فایل های اصلاح شده را تغییر داده و با نوشتن آنها با یک نسخه اولیه، اولیه. حذف هر فایل که به راحتی در رابط Wordfence و وردپرس سایت شما تعلق ندارد را حذف بکنید.

سایت شما را برای آسیب پذیری های امنیتی شناخته شده اسکن میکند و به شما در مورد هرگونه مسائل هشدار می دهد. همچنین هنگامی که یک افزونه بسته شده یا رها شده است، به مسائل امنیتی بالقوه هشدار می دهد.

با اسکن کامل محتوای فایل، پست ها و نظرات برای URL های خطرناک و محتوای مشکوک، ایمنی محتوای سایت شما را بررسی می کند و امنیت وبسایت شما را تامین می کند.

همچنین برای بررسی اینکه آیا سایت یا IP شما برای فعالیت مخرب به لیست سیاه اضافه شده است یا خیر، ایجاد هرزنامه یا دیگر موارد امنیتی را بررسی کنید.

افزونه های مشابه
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه
  • اشتراک ویژه
  • دانلود افزونه
  • از این بخش آخرین نسخه از این افزونه را دریافت کنید. همچنین با مراجعه به همین صفحه آخرین به روز رسانی های این محصول را مشاهده خواهید کرد.

  • ⚠️ جهت دانلود حتما بایستی در وب سایت حساب کاربری داشته باشید (برخی از فایل ها نیاز به تهیه اشتراک ماهانه دارند)