از صفر تا یک وبمستر پولساز

دوره جامع طراحی و مدیریت سایت

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

10راهکار جدید برای افزایش فروش آنلاین

در این مقاله به استراتژی های افزایش فروش آنلاین اشاره می کنیم. اگر شما هم از فروش خود راضی نیستید و برای پر شدن حساب بانکی تان به دنبال راهکار می گردید این مقاله را از دست ندهید.

1- در درج آگهی صادق باشید

جالب است بدانید بسیاری از سایت ها ادعای کاذب نسبت به محصولات خود دارند. پس باید ادعایی نکنید که نتوانید آن را برآورده کنید. صداقت در کسب و کار اینترنتی باعث اعتماد و اعتبار شماست.

2- با افزونه های تبلیغاتی کلیکی فروش آنلاین را افزایش دهید.

از جمله افزونه های تبلیغاتی که شما را کمک می کند (در AdWords و Bing در دسترس هستند) به شما اجازه می دهد تا آگهی تان را بزرگتر کرده و فضاهای بیشتری برای کلیک داشته باشید.

3- تصدیق نامه ارائه دهید

امروزه هیچ چیز به اندازه تصدیق نامه ی یک مشتری راضی نمی تواند ارزشمند باشد و باعث جذب مشتری شود. در محیط رسانه های اجتماعی بازخورد مشتریان راضی را ارائه دهید. این روش یکی از اثر بخش ترین روش های فروش  آنلاین است.همچنین اگر کسب و کار شما دارای اعتبار نامه ای حرفه ای این گواهی اعتبار نامه را در ویترین سایت خود قرار دهید. زیرا درک بهتری از برند شما در ذهن خریدار ایجاد می­ کنند و می ­توانند بر تردیدها غلبه کند.

4- حس اضطرار ایجاد کنید

بسیاری از خریداران به محرک هایی که حس اضطرار ایجاد می کنند پاسخ مثبت نشان می دهند. از جمله تخفیف های حساس به زمان یا محدود کردن محصولات یا حتی حمل رایگان هم می تواند محرک خوبی باشد.

فروش آنلاین

 

5- ضمانت بازگشت پول داشته باشید

یکی دیگر از قدرتمند ترین عوامل در تصمیم یا عدم تصمیم گیری یک خرید ریسک آن است. اغلب این ریسک از نوع مالی با توجه به این مساله اگر شما ضمانت نامه ای برای بازگشت پول به مشتریان بدهید این چالش را هم  می توانید پشت سر بگذارید و احتمال خرید را بالا ببرید. همچنین می تواند باعث حفظ مشتری هم گردد.

6- پیشنهاد انتخاب های کمتر

شاید باور کردن مشکل باشد اما ارائه محصولات بیشتر می تواند منجر به عدم تصمیم گیری خریدار و گیج شدن آن شود و در نتیجه نرخ فروش را پایین آورد. می­ توانید محصولاتتان را در طبقاتی که محدود می­ شوند تنظیم کنید یا می ­توانید بر تعداد کمتری از محصولات تأکید بیشتری داشته باشید.

7- ارتقاء مشتریان خوب به جایگاه مشتری ویژه یا طلایی

شما با برچسب زدن به مشتریان خود و بردن آنها در جایگاه های متفاوت می توانید قدرت فروش خود را بیشتر از قبل کنید. اغلب مشتریان دوست دارند در جایگاه ویژه ای باشند حتی اگر این برچسب جنبه ی واقعی نداشته باشد باعث تعامل بیشتر مشتریان می شود. همچنین می تواند باعث افزایش میزان وفاداری مشتریان هم شود.

8- تمرکز بر بازدید کنندگان سایت نه بر خودتان

بهترین متن ترغیبی متنی است که در آن بیشتر بر خواننده تمرکز داشته باشد. شما با دقت به این مساله و استفاده کلمات مناسب می توانید کلید موفقیت را برا خود رقم بزنید. مثلاً به جای کلمات من یا ما از کلمات شما استفاده کنید.

9- هر گونه اشاره به «خریدن» را حذف کنید

بیشتر افراد برای دسترسی به اطلاعات رایگان وارد اینترنت‌‌‌ می‌شوند. برای فروش آنلاین موفق بهتر است اول با مطرح کردن مشکلی که  افراد با آن روبه‌رو هستند شروع کنید و اینکه چگونه‌‌‌ می‌توانید مشکل آنها را حل کنید، آنها را به مطالب خود علاقه‌مند کنید. سپس بعد از دستیابی به این هدف،‌‌‌ می‌توانید فروش محصول به آنها را شروع کنید. اگر در متن خود، جذب مشتری را خیلی زود شروع کنید، ممکن است که در نهایت آنها را از دست بدهید.

10- توجه مخاطبان با تغییر فرمت و ظاهر متن جلب کنید

 

فروش آنلاین

 

برای فروش آنلاین بهتر باید به این نکته توجه داشت که اغلب افراد در هنگام مرور مطالب بیشتر مطالبی را مطالعه می کنند که بسیار مشخص بوده و توجه آنها را به خود جلب کند پس از این رو شما باید به این مساله توجه کنید و راهکارهای زیر را انجام دهید.

  • استفاده از حروف پررنگ یا بولد کردن، کج کردن، و یا هایلایت مطالب اما باید دقت کنید که بر مهم ترین مزایای پیشنهادی خود این کار را انجام دهید.پ
  • اضافه کردن زیر عنوان هایی که بر پیام اصلی شما تاکید داشته باشد و باعث ترغیب خوانندگان به پاراگراف های بعدی شود.
  • تکه های متن یا زیر عنوان های مهم را در مرکز قرار دهید تا آنها را از بدنه متن اصلی بیرون بیاورید.
پیشنهاد برای شما
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش همه

آنچه در این مقاله می‌خوانید

جهت دریافت