مُدیــریو

از صفر تا یک وبمستر پولساز

دوره جامع طراحی و مدیریت سایت

چرا وب سایت؟

آیا با طراحی وب سایت آشنا هستید؟ تصور کنید در هرساعتی از شبانه روز می خواهید در رابطه با یک محصول یک خدمت یا یک شرکت بیشتر بدانید. چه می کنید؟ قطعا بسیاری از شما سراغ  گوگل یا دیگر موتورهای جست وجو رفته و شروع به تایپ می کنید. این عنوان یکی از پربازدیدترین مقالات مارکتینگ و بازاریابی است.

«طراحی وبسایت شما مهم ترین ابزار بازاریابی شماست»

Your Website is the Most Important Marketing Tool You Have

جالب است بدانید،آنچه شما پیدا می کنید ( یا حتی پیدا نمی کنید) شکل دهنده دیدگاه شما دررابطه با آن محصول یا خدمت یا شرکت خواهد بود و قابل اعتماد بودن یا نبودنش، میزان دربرگیری جزئیاتش و آسانی آن برای دسترسی، در شکل دادن این دیدگاه موثر خواهد بود و  این دیدگاه بسیار در تصمیمات بعدی شما تاثیرگذار است.

وب سایت شما جایی است که باید در آن مخاطبانتان را اسیر خود کنید، موقعیتی ویژه برای آشنایی مشتریان با فرهنگ شما و داستانتان و فرصتی است برای ارتباط آنها با شما بدون هیچ محدودیت مکانی و زمانی. به عبارت دیگر طراحی وب سایت مانند یک سفیر برای شرکت شماست. می تواند از آنچه هستید بهتر نشانتان دهد یا حتی بدتر.

بعلاوه یک وب سایت برای شما افزایش اعتبار کسب و کار و ترویج کسب  و کار و صرفه جویی در زمانتان را درپی خواهد داشت.

در این جا با پرسشی دیگر مواجه خواهیم شد.

بازریابی سنتی یا اینترنتی در وب سایت

طراحی وب سایت: آیا اگر طراحی وب سایت شما بسیار عالی و منعطف باشد شما از صرف هزینه جهت تبلیغات سنتی و بازاریابی سنتی بی نیاز خواهید شد؟

پاسخ مثبت است، چرا که این روز ها همه در منزل خود دارای یک سیستم کامپیوتری هستن و با توجه به شرایط کنونی در واقع از اینترنت استفاده میکنند. در حال حاضر هر کس برای آشنایی با هر نوع کسب و کار، محیط های مختلف، برای خرید های روزانه و … بصورت آنلاین و از طریق برنامه های اینترنتی بهره می برد.

این امکان، کار را برای همه بسیار آسان کرده است و هر کس میتواند در منزل خود کسب و کار خود را داشته باشد و هم خرید های ضروری و حتی غیر ضروری اش را انجام دهد، بدون اینکه نیاز داشته باشد از منزل خود خارج شود.

 

برای طراحی وب سایت خود چه کاری را انجام دهیم؟

محتوای متنی سنگین را به وبسایتتان بسپارید به این ترتیب دیگر نیاز به چاپ برگه های تبلیغاتی که خیلی از آنها مورد استفاده هم قرار نمیگیرند راحت میشوید و در عوض میتوانید تمام تبلیغات خود را در قالب صفحه وب سایتتان، آن هم با طرح و متن دلخواه خودتان و جالب تر از آن میتوانید در هر زمانی آن را تغییر دهید و یا آن را حذف کنید.

بنابراین شما برای هر کس که به دنبال محصول یا خدماتی باشد، غذای خوشمزه ای برای موتورهای جست و جو ایجاد کرده اید تا برای هر سرچی نام شما را برسرزبان ها بیاندازد.

همه آنچه گفتیم خوب است اما زمانی میسر است که سایت شما کارش را خوب انجام دهد و قطعا لازم به گفتن نیست که رسیدن به چنین سایتی زمان و انرژی زیادی می طلبد و تلاش و بودجه ی شما در این رابطه بسیار تعیین کننده است.

«قطعا حالا با یکدیگر هم عقیده ایم که طراحی وب سایت شما میتواند سازنده یا نابود کننده بیزینس شما باشد.»

 

دلایل مهم برای طراحی وب سایت

– در سایت شما به راحتی میتوانید از محصول و خدمات خود رو نمایی کنید بدون اینکه برای تبلیغات خود، هزینه های زیادی را صرف کنید. بعلاوه که شما هم میتوانید در طراحی تبلیغات خود نقش به سزایی داشته باشید..

شما در سایت میتوانید یک رابطه ی بسیار عالی با افراد مختلف در هر نقطه کره زمین داشته باشید، که از این طریق شما میتوانید بجز جذب مشتری در همه جا، میتوانید با آنها در تعامل باشید و پاسخگوی تمام سوالات آنها باشید

– دیگر زمان استفاده از تبلیغات سنتی و یافتن شماره های تلفن جهت ارتباط با آن شرکت یا فروشنده و … گذشته است و جایش را به سایت داده که فقط کافیست با یک سرچ ساده ارتباط خود را با هر آنچه که مد نظر دارید برقرار کنید.

– شما با طراحی وب سایت میتوانید کسب و کار پر درآمدی برای خودتان راه اندازی کنید و از طریق از اعتبار ویژه ای بهره مند شوید. سایت میتواند در رشد شما به موفقیت و ثروت و برند دن بسیار کمک کند.

– ایجاد یک سایت و طراحی وبسایت عالی در هزینه های شما بسیار صرفه جویی میکند چرا که دیگر نیازمند تهیه یک مکان برای ارائه خدمات یا فروش محصولاتتان نیستید و بعلاوه هزینه های جانبی مثل قبض برق و آب هم برایتان بی معنا میشود و شما الزام به ساعت خواصی برای فروش ندارید و میتوانید مشتریان خود را بصورت 24 ساعته پشتیبانی کنید.

– یکی از بزرگترین مزایای وب سایت، سادگی در انتشار مطالب و خدمات آن بین مردم و البته توسط خود مردم است. هرچقدر که یک کسب و کار موفق و پر سفارش و مشتری هم که باشد، طراحی وب سایت امکان ایجاد گروه جدیدی از مشتریان را به وجود می آورد.

– ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی از طریق ایمیل های دامنه سایت یکی از پربازده ارین روش های بازاریابی در سراسر جهان است. در این روش حتی اگر افراد به سایت شما سر نزنند از طریق ایمیل هایی که دریافت می کنند، می توانند از آخرین اخبار کار شما آگاه شوند.

– این روزها همه جهت موفقیت در کسب و کار خود بر سر رقابت برای ایجاد یک سایت پربازدید و پر بازده و یک طراحی وب سایت منحصر به فرد  قرار گرفته اند و به خوبی این را میدانند که یک سایت معتبر و خوب میتواند آنها را به موفقیت بیشتر هدایت کند.

فروش از طریق یک طراحی وب سایت عالی

در قسمت بلاگ یک وب سایت می توان مطالب جانبی از کسب و کار خود منتشر کرد که علاوه بر ایجاد مشتری از طریق آن مطالب، امکان درج نظر و دیدگاه را به مشتریان می دهد.
طراحی و ایجاد سایت کارها را بسیار سریعتر می کند. برای مثال حذف تماس های تلفنی پشت سر هم مشتریان و کاغذ بازی های ثبت سفارش، سرعت تحویل کار به مشتری نهایی را چندید برابر می کند.
طراحی و چاپ بروشور و کاتالوگ در حالی که انسان امروزی دیگر علاقه ای به مطالعه منابع کاغذی و چاپی ندارد، به جز مصرف کاغذ نتیجه ی دیگری ندارد.
در طراحی وب سایت اگر یک سایت، اصولی و تخصصی طراحی و ایجاد شده باشد، پلت فرمی پر پتانسیل برای تحلیل عملکرد و شناخت رفتار مشتریان در اختیار صاحبان وب سایت قرار می دهد.

 

اگر قرار بر این بود که در این نوشتار ما راجع به این که یک وبسایت مناسب باید چگونه باشد صحبت کنیم قطعا باید شامل موارد زیر می شد.

_ هدف ما از طراحی وب سایت دقیقا چیست؟ محبوبیت؟ فروش بیشتر؟

_ مشتریان از چه طریق باید با نام تجاری شما ارتباط برقرار کنند؟ ویدیو؟ عکس؟ محتوا؟

_ آیا در حال حاضر استراتژی محتوا دارید؟ استراتژی محتوای ما چیست؟

این ها  معدود مواردی است که شرکت شما پیش از شروع طراحی وب سایت و در حین برنامه ریزی برای آن باید پاسخ دهد. در آینده به این پرسش ها مفصلا پاسخ خواهیم داد.

سخن آخر

جهت ارتباط بیشتر با ما برای آموزش های طراحی وب سایت و پرسش های مرتبط می توانید از ما کمک بگیرید. گروه مدیریو در زمینه خدمات طراحی سایت قطعا به شما در رسیدن به اهداف و موفقیت در کسب و کارتان، یاری میرساند تا بتوانید شاهد رشد روز افزون خود باشید.

منبع: thrivecreativelabs

پیشنهاد برای شما
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه
محمد لطیف
محمد لطیف

بسیار نوشته خوبی نوشتید.
مرسی از شما

آنچه در این مقاله می‌خوانید

کلمه مورد نظر خود را تایپ کرده و نتایج را بررسی کنید
Hidden

هنوز دوره ای خریداری نکردید. و میتوانید برای دریافت دوره های مدیریو اقدام کنید.
شما دانشجوی دوره بیزینس وب هستید. جهت همکاری با مدیریو و دسترسی به اطلاعات تماس آگهی ها میتوانید رزومه خود را تکمیل کنید
شما دانشجوی دوره بیزینس وب هستید.و رزومه شما به درستی تکمیل و منتشر شده است. هم اکنون میتوانید از اطلاعات تماس در قسمت آگهی های شغلی استفاده نمایید
اطلاعات اولیه رزومه را وارد نمایید و دکمه "ساخت رزومه را بزنید.
(این اطلاعات قابل ویرایش میباشد)
1
اطلاعات پایه
2
توضیحات شغلی
3
جزییات همکاری
Maximum file size: 256 مگابایت

راه های ارتباطی


سوابق شغلی

نمونه کارها و فعالیت ها
Maximum file size: 256 مگابایت


ذخیره اطلاعات

نکته: در صورت ذخیره تغیرات، وضعیت رزومه شما به حالت "در انتظار بازبینی" تغیر میکند و بعد از تایید پشتیبان منتشر خواهد شد.
Hidden